Vyberte kategorii

Brigády pro důchodce

Brigády pro studenty

Cestovní ruch

Doprava a logistika

Finanční sektor

Chemie, potravinářství

Management

Obchod, marketing

Práce na doma

Práce na PC, IT, vývojáři

Právní služby

Řemeslné práce

Služby

Stavebnictví

Telekomunikace

Věda a vzdělání

Výrobní sektor

Zdravotnictví

Zemědělství

Informace

Vaše nároky

Jak inzerovat

Provozní podmínky

Kontakty

PRACOVNÍK DO SKLADU S AUTODÍLY – STRANČICE - VÝPLATA TÝDNĚ

Náplň práce: pickování, vychystávání objednávek, vychystávání objednávek pomocí čtečky, balení a kompletace objednávek, expedice zboží. Váš profil: věk minimálně 18 let, zkušenost ze skladů výhodou, pracovitost, čistý rejstřík trestů. Co Vám můžeme nabídnout: pracovní doba se liší dle sekce, pondělí až pátek + 1 sobota v měsíci, 8-mi, 10-ti a 12-ti hodinové směny, možnost přesčasů. Finanční ohodnocení: Vyplácení týdně, osobní ohodnocení až do výše 2000 Kč, zajištění ubytování s příspěvkem až 1500 Kč, stravenky v hodnotě 80 Kč, Svozy na pracoviště od metra Opatov – ZDARMA 1. měsíc 110 Kč čistého / hodina, 2. měsíc 120 Kč čistého / hodina, 3.měsíc až 130 Kč čistého / hodina Náborový příspěvek 5000 Kč čistého

Doplňující informace

Kraj:
Praha
Inzerent:
Personální Oddělení
Váš e-mail:
Odesláním souhlasíte s podmínkami Fajn-práce.cz
Doporučujeme
Copyright © 2011-2018 Fajn-práce.cz, vytvořil David Velcl - daweb.eu