Vyberte kategorii

Brigády pro studenty

Cestovní ruch

Doprava a logistika

Finanční sektor

Chemie, potravinářství

Management

Obchod, marketing

Práce na doma

Práce na PC, IT, vývojáři

Právní služby

Řemeslné práce

Služby

Stavebnictví

Telekomunikace

Věda a vzdělání

Výrobní sektor

Zdravotnictví

Zemědělství

Informace

Vaše nároky

Jak inzerovat

Provozní podmínky

Kontakty

Asistentka zubního lékaře

Kategorie: Zdravotnictví
Co vás čeká: - příprava zubní ordinace, desinfekce povrchů, přístrojů a nástrojů - asistence u zubního křesla, podávání nástrojů, příprava materiálů - administrativa, objednávání pacientů, zajišťování chodu zubní ordinace Jaké znalosti a dovednosti byste měly mít? Žádné specifické znalosti nejsou potřeba, ale požaduji spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost a vstřícnost ke klientům. Výhodou: Předchozí zkušenosti s chodem zubní ordinace, nejsou však podmínkou. Co vám mohu nabídnout? Práci na plný úvazek s odpovídajícím platovým ohodnocení, avšak s mnohem nižší pracovní dobou. Žádné směny, žádný stres, klidné a přátelské prostředí. Jsou dny, kdy ordinace končí už v poledne a jsou dny, kdy jsme v ordinaci do tří hodin (vždy s pauzou na oběd). Průměrná denní pracovní doba je 5-6 hodin (vždy od osmé hodiny ranní).

Doplňující informace

Kraj:
Praha
Inzerent:
Petr Mochow
Váš e-mail:
Odesláním souhlasíte s podmínkami Fajn-práce.cz
Doporučujeme
Copyright © 2011-2018 Fajn-práce.cz, vytvořil David Velcl - daweb.eu