EMBEDDED LINUX KERNEL DEVELOPER | Fajn-práce.cz
Přihlášeno jako
Byli jste odhlášeni
Přesměrování do firemní administrace

EMBEDDED LINUX KERNEL DEVELOPER

Informace o pracovním místě

Nabízíme příležitost podílet se na vývoji špičkových komunikačních zařízení, která prodáváme do více než 130 zemí světa. Pojďte spolu s námi prozkoumávat nové cesty a objevovat nové technologické možnosti v oblasti mikrovlnných přenosů a rádiových modemů.
Jste nadšenec do Linuxového jádra? Pokud jste zapálený vývojář, který chce pracovat na skutečně inovativních produktech a posouvat hranice technologického vývoje, pak je tato pozice pro Vás.

Co vás čeká




  • Převážná část práce přímo na jádře - pokud je Vaším snem pracovat hlavně s jádrem, toto je vaše příležitost. Budete vyvíjet a upravovat Linuxové jádro pro naše embedded systémy, a to s použitím mainline jádra.

  • Čeká na Vás kontinuální proces rozvoje - naše produkty vyvíjíme v řadách, neustále inovujeme a zdokonalujeme naše zařízení. Dáme Vám příležitost růst společně s vývojem našich produktů a nabízíme tak dlouhodobou spolupráci.


  • Vývoj s důrazem na bezpečnost - uplatníte své znalosti v oblasti moderních bezpečnostních technologií jako Secure Boot, TPM, SE Linux, AppArmor a budete pracovat s PTXdist.


  • Upstreaming - budete spolupracovat s OSS komunitou, Vaše patche se tak dostanou přímo do oficiálního jádra.


  • Programování v C a Shell/Bash - bude nezbytné zvládnout programování v C pro ovládání hardwarových komponent a skriptování v Shell/Bash.


  • Pracujeme s open-source nástroji a softwarovými balíčky.

  • Vaším úkolem bude portovat ovladače od základních převodníků, přes WIFI a 5G moduly až k velkým SOHO switchům.



Co od Vás očekáváme


Hledáme především nadšence do Linuxu a jaderného vývoje. Veškeré know-how a specifika našich produktů Vám předáme, od Vás pro začátek očekáváme:



  • Zkušenost s vývojem Linuxového jádra a nadšení pro embedded systémy.


  • Výbornou znalost C a Shell/Bash.

  • Zkušenosti s verzovacím systémem GIT.

  • Zájem o moderní technologie a bezpečnostní systémy jako TPM, SE Linux a AppArmor.

  • Schopnost měřit a diagnostikovat s osciloskopem a signálovým analyzátorem.


  • Angličtina pro práci s dokumentací a komunitou.

Požadujeme

Potřebná úroveň: Junior, Medior
Délka minimální praxe (roky): 2
Hardskills: shell, Bash, C, tcpip , TLC, IPSec, VPN, linux , embedded systémy, Git
Výhodou: TPM, SE Linux, AppArmor, osciloskop, signálový analyzátor

Jazyky: Čeština – domluvit se, Angličtina – čtení dokumentace

Nabízíme

Vzdálená práce: částečně remote Benefity:

Co Vám nabízíme

Věříme, že osobní spokojenost lidí se odráží ve fungování firmy, a proto se snažíme sladit osobní a pracovní životy našich lidí. Konkrétně to u nás znamená:

  • Flexibilitu - nesedíme každý den v kanceláři, zároveň se tu ale rádi potkáváme - práce z domu je fajn, zatímco někdy je užitečnější se nad problémy sejít, kombinujeme obojí.
  • Individuálně nastavené pracovní podmínky - spíš než na tabulková místa a tituly na vizitkách se soustředíme na konkrétní práci a odpovědnost jednotlivých lidí.
  • Příjemné prostředí - máme samostatné kanceláře pro 2-5 lidí; potkáváme se rádi (na kafi, na obědě, nebo po práci na kole), ale zároveň respektujeme potřebu nerušené soustředěné práce a do společných akcí nikoho nenutíme.
  • Stabilitu - už přes 30 let jsme soukromá česká firma a všechny vlastníky stále známe jménem - potkáváme se běžně na chodbě i na společných akcích.
  • Ubytování - v Novém Městě na Moravě umíme nabídnout pokoj ve sdíleném bytě i zvýhodněný pronájem celého bytu třeba pro mladou rodinu, doslova pár kroků od kanceláře.
  • Místo pro život

Pracoviště: Nové Město na Moravě (Žďár nad Sáza...
Datum nástupu: 26.08.2026
Mzda:
Dle domluvy
Počet míst: 1
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské
Firma: Jobstack.it
Zadavatel: HR tým
Lokalita: Jihlava

Máte zájem o práci?

Získej Fajn práci s naší Fajn apkou

fajn-prace