Head of sales | ŠUFAN | Fajn-práce.cz
Přihlášeno jako
Byli jste odhlášeni
Přesměrování do firemní administrace

Head of sales | ŠUFAN

Informace o pracovním místě

Šufan roste a do našeho obchodního týmu hledáme člověka, který ho posune dál. Někoho, kdo rozumí tomu, jak dnes vzniká obchodní růst. Ví, že nestačí reagovat na příležitosti. Umí je vytvářet. Přemýšlí v souvislostech, buduje vztahy a nebojí se otevírat dveře, za kterými ještě nikdo nebyl.

Máme skvělý produkt, silnou značku a zákazníky, kteří se vracejí. Velkoobchodní síť funguje a roste. Jako značka ale máme na víc — máme ambici vstoupit do retail řetězců, rozjíždíme zahraniční marketplace platformy, otevíráme nové distribuční modely. A na tohle potřebujeme posilu.

Hledáme někoho, kdo přijde s hlavou plnou nápadů. Kdo si dokáže sednout s komerčním ředitelem a probrat kam obchod směřuje — a pak to jde sám dotáhnout. Na schůzku, na veletrh, za nákupčím. Protože obchod se nedělá jen od stolu.

Jak budou vypadat tvé pracovní dny

Povedeš již funkční a stabilní obchodní tým. Tvoje role není přepisovat co funguje, ale přidat zkušenost a otevřít nové věci, na které jsme dosud kapacitu neměli.

Konkrétně to znamená:

* Otevírat nové distribuční kanály — retail řetězce i marketplace platformy, kde naše značky zatím nejsou.
* Jezdit za partnery, jednat o podmínkách, listinzích a spolupráci.
* Pracovat s marketingem na brand pull strategii — aby zákazníci naše produkty chtěli dřív, než přijdeme s nabídkou.
* Sledovat výkon kanálů a rozhodovat na základě dat.
* Přinášet vlastní nápady a iniciativu — v rámci nastavené strategie máš velký prostor jak na to jít.

Pár dní v týdnu budeš mimo kancelář — u partnerů, v terénu, tam kde obchod vzniká.

Jak si tě představujeme

Hledáme člověka, kterého obchod opravdu baví — a má za sebou konkrétní obchodní výsledky, které to dokládají. Někoho, kdo rád přemýšlí jak na lidi, jak otevřít dveře, jak přesvědčit. A pak to sám jde udělat.

Tato role je pro tebe, pokud:

* Máš za sebou výsledky v FMCG nebo food segmentu.
* Orientuješ se v retailu, velkoobchodu i marketplace a vidíš jejich vzájemné souvislosti.
* Zvládneš vést menší tým a zároveň jít příkladem vlastní prací.
* Dokážeš se konstruktivně bavit o strategii a pak ji sám exekuovat.
* Umíš otevírat nové obchodní příležitosti a budovat dlouhodobé vztahy.
* Dotahuješ věci do konce a přebíráš za ně odpovědnost.

Co ti práce u nás přinese

* Nebudeš jen udržovat zaběhnutý obchod. Budeš spoluvytvářet jeho další kapitolu.
* Dostaneš prostor přicházet s vlastními nápady, hledat nové cesty a ovlivňovat strategická rozhodnutí. Budeš pracovat přímo s komerčním ředitelem a CEO, kteří chtějí slyšet tvůj pohled — a jsou zvyklí jednat rychle. Nejsme firma, kde dobrý nápad čeká měsíce na schválení.
* Budeš mít pod sebou tým, který dobře funguje — a ty ho posuneš do míst, kam sám ještě nedosáhl.
* Flexibilní pracovní doba je samozřejmostí a k tomu občasný home office.
* Po finanční stránce se můžeš těšit na stravenkový paušál, roční bonusy a slevu na naše produkty.

Pokud tě baví budovat obchod v prostředí, kde je ještě co stavět — tohle je ta role.

Pracoviště: Olomouc (Olomouc)
Datum nástupu: Ihned
Mzda:
Dle domluvy
Počet míst: 1
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: StartupJobs.com s.r.o.
Zadavatel: StartupJobs Jobot
Lokalita: Olomouc

Máte zájem o práci?

Získej Fajn práci s naší Fajn apkou

fajn-prace